Menu

Veľmi nás potešil váš pretrvávajúci záujem o účasť na akcií Okolo Tatier aj s pozmeneným dátumom. Avšak z dôvodu obsadenosti značnej časti ubytovacích kapacít školami v prírode, sme boli donútení presunúť už sľúbený dátum 9.-12.9. na druhú polku septembra. Toto je už posledný možný dátum, ktorý sme si mohli vybrať ale sme si istí, že počasie nám bude stále priať. Naďalej platí, že sa budeme riadiť pravidlami organizovania hromadných podujatí no chceme si nechať možnosť usporiadať parádnu akciu v pôvodnej veľkosti.

Držíme si palce, nech sa vidíme na štarte 53. ročníka Okolo tatier 24.-26. septembra 2021 🚴O prihlasovaní vás budeme dostatočne vopred informovať.

Ak budete sledovať náš web alebo facebook, určite vám neujde žiadna info.


12. - 14. júna 2020


IBA OKOLO DOMU

Rozhodnutie o zrušení 53. ročníka Okolo Tatier bolo pre nás veľmi ťažké, pretože sme do poslednej chvíle dúfali, že sa situácia zlepší a my sa s vami uvidíme v Nižnej na štarte ďalšieho ročníka Okolo Tatier. Obsadenosť ubytovacích zariadení v Ždiari počas neskoršieho leta a včasnej jesene nám ani nedala možnosť na posunutie akcie, aj keby sa situácia zlepšila.

Aby sme vám aspoň trochu vynahradili tento zrušený ročník, rozhodli sme sa usporiadať Výnimočný ročník idividuálneho cyklistickeho podujatia IBA OKOLO DOMU. Aby vám v skrini nechýbali ročníkové tričká, buffky a samozrejme ani nálepieky na bicykel, pripravili sme aj špeciálnu edíciu, ktorú ste si mohli objednať

V galérií nájdete fotky členov cykloklubu Nižná, ale aj priateľov Okolo Tatier z celého Slovenska a Česka počas víkendu akcie IBA OKOLO DOMU.

Všetkým, čo sa zapojili, ďakujeme!


Ak ste si špeciálnu edíciu z IBA OKOLO DOMU kúpili a prídete v tričku či buffinke na registráciu, bude vás tam čakať od nás malá pozornosť

 

 

 

Okolo Tatier 50. ročník | 2017
from No Limits Production X

 

 

 

MÁŠ OTÁZKU OHĽADOM PODUJATIA??

NAPÍŠ NÁM

Nehanbi sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou

PODUJATIE

MILOŠ KUBOŠ
0902 972 263
kubos.milos@gmail.com

REGISTRÁCIA

LENKA OPÁTOVÁ
0911 394 457
lenka.opat@gmail.com

ORGANIZÁCIA

IVAN OPÁT
0903 187 923
ivan.opat@gmail.com