Menu

AKTUALITY OKOLO TATIER 2017

24. APRÍLA
img

UBYTOVACIE KAPACITY

Priatelia, dosiahli sme úžasné číslo 750 zaregistrovaných účastníkov a ostáva nám už len približne 100 miest pre ubytovanie. Preto ak sa plánujete k nám pridať, neváhajte s registráciou aby sa vám ušla posteľ!

20. APRÍLA
img

Akciový balíček KOMPAVA

V spolupráci so slovenským výrobcom výživových doplnkov a športovej výživy, firmou Kompava, vám prinášame zakúpiť si energiu na cestu priamo pri štvrtkovej prezentácií. Akciový balíček v cene 1.70€ / balíček obsahuje:
1 ks Energetická tyčinka 3Energy bar
- Energetická tyčinka KOMPAVA 3Energy bar je významným zdrojom energie, vhodná na predĺženie výkonu, silu a pre rýchle obnovenie energetických zdrojov. Energetická tyčinka svojim vyváženým zložením je vhodná pred, počas aj po športovom výkone. Nutričná tyčinka je obohatená o L-karnitín, Taurín, Inozín, Chróm, Lecitín, vitamíny a minerály
a 1 ks Energeticky gel K4 Power Gel
- Jedinečný výrobok na trhu s okamžitým prívalom energie! Funkčný energetický gél KOMPAVA K4 Power gel s bleskovým prívalom energie a vysokým NO účinkom zvyšujúcim a uľahčujúcim výkon. Gél na doplnenie energie KOMPAVA K4 Power gel je vhodný pre profesionálov, ale aj športovcov s požiadavkou na okamžitý zvýšený príjem energie a zvýšenie výkonu.

13. APRÍLA
img

Prekročená 500vka

Priatelia, pred rokom sme na konci 12. dňa registrácie mali zaregistrovaných 126 účastníkov, včera večer sme však prekročili poltisícovú hranicu. Pomaly sa napĺňajú aj naše ubytovaice kapacity, preto ak ešte váhate a odkladáte registráciu vašich timov, poponáhľajte sa. Vyzerá to, že sa chystá skvelý a neopakovateľný ročník, ktorý nechcete zmeškať :).

Tešíme sa na vás!

5. APRÍLA
img

Sobotný Ploštín Punk

Pozývame vás aj na koncert folkovej skupiny Ploštín Punk, stálice slovenskej hodobnej scény, ktorá vo februári oslávila už 25 rokov. Koncert sa bude konať v sobotu o 20:00 pred Hotelom Magura. Vstup na koncert je pre všetkých účastníkov podujatia voľný.

2. APRÍL
img

Prvá 100-vka prekročená

Za necelé dva dni sa prihlásilo už viac ako 100 účastníkov. Medzi nimi sme našli také stálice ako Miglanc bike team, tím z Tepličky nad Váhom a CK Nuclear team. Vítame však aj nové mená ako Černé kone, CK Pevná vôľa, Macek z Malacek, Suro Team či Veselí Cyklisti.
Ďakujeme za priazeň!

22. APRÍLA
img

SÚŤAŽ

Cykloklub Nižná vyhlasuje súťaž o najoriginálnejší obrázok, vytvorený na hodinách výtvarnej výchovy, s tematikou 50. ročníka Kellys Okolo Tatier pre žiakov ZŠ s MŠ v Nižnej. Hlavnú cenu, nový bicykel Kellys, venuje Cykloklub Nižná, na základe hlasovania pri štvrtkovej prezentácií. Účastníci podujatia vyberú spomedzi 10 najoriginálnejších výtvorov držiteľa hlavnej ceny a ostatných odmení sponzor Kellys hodnotnými balíčkami cyklo doplnkov.

19. APRÍLA
img

Ubytovacie kapacity

Drahí cyklopriatelia, nečakane rýchlo sa nám napĺňajú ubytovacie kapacity, preto ak sa chcete zúčastniť, neváhajte a nenechávajte si prihlasovanie na poslednú chvíľu, špeciálne ak máte záujem o diamantové balíčky. Ostatné typy balíčkov bude možné objednať do 31.5.

Tešíme sa na vás!

9. APRÍLA
img

Registrácia v plnom prúde

Priatelia, čas tak neskutočne rychlo letí, vaša aktivita v registracii na 50. ročník Kellys Okolo Tatier je ohromujúca. No tak isto rýchlo sa naplňa aj naša ubytovacia kapacita, ktorá nie je ako štátna pokladnica - teda bez dna. Preto apelujeme zvlašť na väčšie cykloskupiny, aby neotáľali s prihláškami, lebo nemusia byť potom ubytovaní spolu na jednom penzione.

4. APRÍLA
img

Zahájenie jubilejného 50. ročníka Kellys OKOLO TATIER.

O 17:00 otvorí podujatie skvelá nižnianska kapelka SPOD BUDÍNA, ktorá zahrá vlastné piesne slovenského folkóru v spojení s hudobným žánrom world music a etno nástrojmi z rôznych kútov sveta.

O 19:00 zahrá skupina THE BACKWARDS, najlepšia The Beatles revival skupina na svete, ktorá získala za svoju interpretáciu slávnych piesní niekoľko svetových ocenení.

Oba koncerty sú zdarma, tak neváhajte a príďte sa zabaviť!

3. APRÍLA
img

100 účastníkov za jeden deň

Od včera nám pribudla celá 100vka účastnikov, medzi nimi aj početné tímy MKCK, CK Apollo a EDM.
Tešíme sa na vás na štarte!

1. MARCA
img

MÁŠ OTÁZKU OHĽADOM PODUJATIA??

NAPÍŠ NÁM

Nehanbi sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou

PODUJATIE

MILOŠ KUBOŠ
0902 972 263
kubos.milos@gmail.com

REGISTRÁCIA

LENKA OPÁTOVÁ
0911 394 457
lenka.opat@gmail.com

ORGANIZÁCIA

IVAN OPÁT
0903 187 923
ivan.opat@gmail.com