Menu

AKTUALITY OKOLO TATIER 2016

1 JÚL
img

PIATKOVÝ ZVOZ DO MAGURY!

Priatelia, tu je dnešný 9.6. rozvrh zvozov DO hotela Magura na večernú zábavu:

SMER 1:
1. penzion Drevenička 18:00h a 19:00h
2. Jánošík
3.Kamzík
4.Benzinka
5. Magura

Z hotela Magura späť 23:00h a 24:00h.

SMER 2:
1. Vila Panorama 18:30 a 19:30
2. vila Pavlikovsky
3. Sintra potraviny
4. Magura
Z hotela Magzra späť 23:30 a 00:30

čítaj viac
1 JÚL
img

FOTOREPORT z 49. ročníka OKOLO TATIER

V dňoch 10.-12.6. 2016 sa konal v poradí už 49. ročník medzinárodného cykloturistického podujatia Okolo Tatier, ktorý organizuje Cykloklub Nižná v spolupráci s obecnými úradmi v Nižnej a v Ždiari. Tohto roku sa na štart postavilo 910 registrovaných účastníkov zo siedmych štátov Európy...

čítaj viac
9 JÚN
img

PREZENTÁCIA o 16:00

Cyklopriatelia, tešíme sa na VÁS, SKORO 900 ÚČASTNÍKOV Z CELÉHO SLOVENSKA A BLÍZKEHO OKOLIA, dnes o 16:00 pri prezentácií v hale hotela Arman v Nižnej.

8 JÚN

Priatelia, vzhľadom na vysoký počet účastníkov 49. ročníka Okolo Tatier žiadame všetkých, ktorí prídu k nám na svojich autách, aby neparkovali v deň prezentácie a v deň štartu na parkovisku pred hotelom Arman, kde sa bude konať slávnostné otvorenie podujatia. Pre účastníkov nášho podujatia, sú k dispozícii parkovacie plochy na jednosmernej ulici Nová Doba a v okolí hotela Arman (po štarte akcie je možné obsadiť parkovacie plochy aj pred hotelom). Ďalej je možné bezpečne parkovať pred budovou železnice, ktorá je monitorovaná obecnými bezpečnostnými kamerami.

Ďakujeme za pochopenie.
7 JÚN
img

HOTEL MAGURA

Prosíme účastníkov, ktorí sú ubytovaní v hoteli Magura, aby nebrali bicykle na izby. Bicykle si môžete odložiť v pripravených miestnostiach v suteréne alebo zamknúť do klietok v lyžiarni. Zároveň prosíme ubytovaných, aby sa vopred oboznámili s poplatkami za poškodenie majetku a vybavenia hotela.

K nahliadnutiu vám tiež ponúkame menu jedál a nápojov, ktorými sa môžete občerstviť v hoteli Magura.

5 JÚN
img

ROZUBYTOVANIE

Cyklopriatelia, v odkazoch si môžete pozrieť plán rozubytovania do jednotlivých penziónov.

29 MÁJ
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img

TRASA 49. ročníka OKOLO TATIER

Tohtoročná trasa bude zase iná ako tá minuloročná. Pre mnohých bude ľahšia, kratšia, pre iných bude úplne nová, s novými výhľadmi na poľské Tatry, s dostatkom stúpania.

Do poľského Chocholowa prídeme na križovatku a zabočíme doprava, smerom na Zakopane.(1.) Asi po 700 metroch sa dostaneme na odbočku doľava na Dzianisz(2.). Odtiaľ nás čaká veľmi mierne, asi 11km stúpanie, trošku náročnejší bude až záverečný kilometer, kedy by sme mali omnoho viacej šliapnuť do pedálov a zrýchliť dýchanie. V samom závere stúpania sa dostaneme na Gubalowku, rekreačnú oblasť nad Zakopaným, kde sa môžete občerstviť a pozrieť si krásne výhľady na poľské Tatry. (3.) Potom nasleduje prudké klesanie až do Koscieliska (4.), miestami vás to poženie dosť rýchlo a tak nezabudnite viacej priťahovať brzdové páčky. Držte sa stále hlavnej cesty a klesajte, až prídete k hlavnej ceste vedúcej do Zakopaneho. Odbočíte doľava a už budete len klesať do Zakopaneho (5.), na známu pešiu zónu, kde sa môžete dosýta nabažiť lákadiel ponúkaných v stánkoch. Ak potom už budete mať všetkého dosť, hľadajte cestu na hraničný priechod Lysu Polanu - Tatranskú Javorinu, pred sebou budete mať zopársto metrov stúpania až sa ocitnete na vrchole Banánovho kopca a odtiaľ už len klesajte opatrne do Ždiaru.

TRASA NA STIAHNUTIE
24 MÁJ
img

Priatelia, dosiahli sme obdivuhodný počet viac ako 832 účastníkov.

Prihlasovanie do pelotónu ukončíme úderom polnoci 25.5.2016

4 MÁJ
 • img
 • img

ÚČASTNÍCKE TRIČKÁ

Priatelia, tak toto sú tohtoročné tričká, ktoré na vás čakajú pri prezentácii. Veríme, že vám sadnú ako uliate a že sa v nich budete cítiť tak, ako v každých doteraz.

1 APR
img

SPUSTENIE REGISTRÁCIE NA TATRY 2016

Priatelia, dnes sme spustili registráciu na podujatie Okolo Tatier 2016.

V prípade otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať

25 JÚL
 • img
 • img

Pozdrav od Jána Kočiša,
majstra sveta v trial show

"Rád sa vraciam na tie isté miesta, keď viem, aký skvelí ľudia ma tam čakajú :) Ako minulý rok, tak aj tento si ma na akciu OKOLO TATIER objednal už môj dobrý kamarát Miloš Kuboš, ktorý šéfuje cykloklubu Nižná. Minulý rok som bol pre nich nová tvár a moju show videli prvý krát v živote. Teraz som musel zdvihnúť laťku svojej show, aby si nepovedali, že toto už videli a bolo to pre nich nezaujímavé. Myslím, že sa mi to podarilo a výsledok stál za to. Superová atmosféra!!! Veľké ďakujem za každý jeden potlesk, za každý vypýtaný autogram :) Veeeeeeľmi ma to potešilo a rozhodne som odtiaľ odchádzal veľmi spokojný a šťastný. Ako sa stalo tradíciou, pri odchode (nastupovaní do auta) ma na rozlučku poriadne vytlieskali a tak som štartoval auto s úsmevom na tvári. Naozaj úžasný pocit. ĎAKUJEM"

ĎAKUJEME AJ MY!

Ďalšie super fotky a videá nájdete na jankocis.com
8 JÚN
img

Počas prezentácie účastníkov 49. ročníka Okolo Tatier v hoteli Arman, budete mať možnosť kúpiť si vodku top kvality BULBASH za zvýhodnenú cenu priamo od nášho sponzora:

ZÁKLADNÁ PRODUKCIA - 9 DRUHOV
1ks za cenu 6,00€ (pôvodná cena 7,00€) AKICA 1+1 za 10,00€

SUB PREMIUM - BULBASH NANO
1ks za cenu 7,00€ (pôvodná cena 8,00€) AKCIA 1+1 za 12,00€

PREMIUM - BULBASH N°1
1ks za cenu 10,00€ (aktuálna cena novinky 12,00€)

2 JÚN
 • img
 • img
 • img

UBYTOVANIE ZO ŠTVRTKA NA PIATOK

Penzión Ski Uhliská Nižná ponúka pre účastníkov Okolo Tatier ubytovanie v štýlovom penzióne a útulných chatkách vsadených do krásneho a tichého areálu Ski Uhliská.

KONTAKT PENZIÓN SKI UHLISKÁ
28 MÁJ
img

Ján Kočiš, majster sveta v trial show

V rámci súťažného sobotného popoludnia nas pride navstiviť, a svoje majstrovstvo ukázať, Ján Kočiš - majster sveta v trial show. Po minuloročnom zažitku nám opäť predvedie niečo nové zo svojho majstrovstva a určite pridá ešte niečo naviac. Kto bude mať chut a šťastie, može aj nad majstrom sveta zviťaziť v netradičnej disciplíne - skoku do výšky a jazde zručnosti.

Ján Kočiš
25 MÁJ
img

O pitný režim na trati sa postará SIS

Výživové doplnky SIS, ktoré obsahujú sacharidy potrebné na výrobu energie pre svaly, budú súčasťou pitného režimu na trati, zabezpečeného pre všetkých účastníkov 49. ročníka Okolo Tatier.

OKR CYCLES
20 MÁJ
img

PREKONALI SME SIEDMU STOVKU

Priatelia, náš peletón vstupuje do ôsmej stovky účastníkov. Preto neváhajte a chyťte si svoje miestečko v pelotóne do 25.5.2016.

2 MÁJ
img

ŠTVRTÁ STOVKA ÚČASTNÍKOV

Priatelia, náš peletón vstupuje do piatej stovky účastníkov, ktorých, ako vždy, budú sprevádzať na svojej trase aj retrocyklisti z Podbiela.

24 APR
img

300. ÚČASTNÍKOV

Priatelia, dnešné nevhodné počasie na cyklistiku zrejme spôsobilo, že ste viacej sedeli pri počítačoch a pohli nám s registračnými číslami.... Prehupli sme sa do štvrtej stovky. Ďakujeme za priazeň

MÁŠ OTÁZKU OHĽADOM PODUJATIA??

NAPÍŠ NÁM

Nehanbi sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou

PODUJATIE

MILOŠ KUBOŠ
0902 972 263
kubos.milos@gmail.com

REGISTRÁCIA

LENKA OPÁTOVÁ
0911 394 457
lenka.opat@gmail.com

ORGANIZÁCIA

IVAN OPÁT
0903 187 923
ivan.opat@gmail.com